prev
next

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Enesesisendused ja Louise Hay

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Louise-Hay Kiri kliendile 13.01.2014

Tere, kullake!

 

Ma mõtlesin Sulle ja endale...
Ja kui ma Sulle kirjutan, siis ma räägin endaga. Panen selle teksti vist ka kodulehele teistele lugeda...


Kuulan praegu oma lemmikõpetajat Louise Hay. Tema audioraamatut: "You Can Do It". Kui kirjutad netis www.Youtube.com otsingusse "Louise Hay", leiad väga palju inglisekeelseid toetusmaterjale Louise Hay-lt. Suur tänu talle!

Dim lights Embed Embed this video on your site

See siin näiteks on super raamat, mis õpetab tähele panema meie mõtteid ja hoiakuid, mis on meis juba lapsest saati ja selliselt, et me ei oska neid näha. Me peame õppima, kuidas mõtelda, kuidas rääkida - ja just seda õpetab Louise. Ta kinnitab, et on aeg ärgata ja hakkata teadlikult oma elu muutma. Inimene ei saa tavaliselt seda, mida ta soovib, sest ta ei toeta tulemusi oma olemusega - mõtetega, tunnetega, sõnadega. Olles ausad enesega, mis ei olegi nii kerge, jõuame ikka sama asjani - meie sisemus ei ole kooskõlas sellega, mida soovime, meie mõtted, sügavamad tunded, ei toeta soovitu saavutamist...

 

Meie mõtted on väärtuslikud ja neid ei ole mõtet raisata. Iga positiivne mõte toetab meid ja iga negatiivne teeb elu meie jaoks halvemaks.

Mina valin mõelda toetavaid mõtteid - mõtteid, mis toetavad mind olemaks õnnelik ja rõõmus! Ma armastan ennast, elu ja kõike enese ümber! Ainult meie ise kujundame oma meeleolu ja oma elu. Mitte teised. Õpi pöörama oma negatiivsed enesekinnitused positiivseks. See on vahva mäng - alguses tundub vale, naljakas, tobe. Tee seda seni, kuni toetavad mõtted on osa Sinust ja nii loomulikud, et Sa ei pea mõtlema, mida Sa mõtled!

Igapäevaselt võid oma mõttes hoida ühte, enesele kõige paremini mõjuvat enesekinnitust.

Näiteks:

Kõik on hästi ja läheb aina paremini!

Kõik, mis minuga juhtub, on mulle hea!

Olen kaitstud ja õnnelik! Ja see on nii!

Vaheta enda mõtetes ja kõnedes sõna "peaks" sõnaga "võiks"!

See annab sulle ja teistele vabaduse!

Me ei PEA mitte midagi! Ka teised ei PEA midagi!

Armastan ja hindan end sellisena nagu ma olen!

Louise Hayl on palju väga professionaalse tekstiga meditatsioone, millest paljud on saadaval Youtubes.

Üks video, mida soovitan inglisekeele oskajatel iga päev kuulata, oleks näiteks see siin:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Ja teine see siin:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Iga rakk kuuleb meid ja seega ei tohi kunagi olla kuri oma keha peale. Rakud parandavad end ise ja seda lihtsam on neil seda teha, mida mõnusam on nende keskkond - toeta neid rõõmsate mõtetega ja õige toiduga, täida oma keha armastusega - silita end armastusega, ravi enda keha armastusega, mõtle teistest armastusega... sest ka siis, kui viha on teistele suunatud, on see ju Sinu sees, seega halvad Sa ennast, mitte teisi!

Muuda tänased negatiivsed enesesisendused ja pööra need lihtsalt ümber ja korda seni, kuni ise ka usud. 30 x päevas 30 päeva järjest! Vajadusel kauem!

Mul ei ole kunagi piisavalt raha => Mul on alati raha, raha armastab mind!

Mul ei vea mitte kunagi => Mul veab alati. Olen õnneseen! Olen alati õigel ajal õiges kohas!

Ma olen hirmus paks => ma armastan oma keha, olen sale ja terve jne, jne... Vesi on mu lemmikjook! jne, jne...

Kontrolli end! Täida end tänutunde, andestuse ja armastusega!

Kui oled oma arust piisavalt positiivseid enesesisendusi (afirmatsioone korranud, siis kontrolli, kas oled need nn tööle saanud.

Ütle positiivne afirmatsioon ja küsi enda käest: "Kas see on tõsi?" Kui vastad "Jah", siis oled suutnud muuta negatiivse eneseisenduse Sind toetavaks ja Sinu elu paremaks muutvaks sisenduseks.

Me saame IGA päev otsustada elada uut elu!

Ainult meie ise saame muuta oma mõtlemist! Miks oled Sa siin lehel? Juhuseid ei ole! Sa otsid lahendust? Siin ta on. Retsept on olemas, toit tuleb Sul endal valmis keeta, et saaksid seda nautida! Lõbusat enesearenust!

 

Vaata, kuula seda toredat Louise Hay viedot:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

See viis, kuidas Louise Hay õpetab, see lihtne ja selge inglise keel ja mõnusa tooniga hääl, kutsuvad kuulama. Kui tunned, et midagi Sinus kakleb vastu, kuid siiski soovid saada osa tema õpetustest, siis tea, et kõik meie sees hakkab vastu sellele, mis ei ole osa meist või siis vastupidi - just sellele, mis on meis liigselt suures koguses. Lihtsalt lase see mõte ja tunne endast läbi ning ole uudishimulik ja avatud. Louise Hay õpetajaks, keda ta kiidab ja hindab, on Abraham Hicks.

Dim lights Embed Embed this video on your site

Kõigil on oma õpetajad ja sobivad erinevad stiilid.

Näiteks on huvitavad Eckhat Tolle ideed ja õpetused.

Dim lights Embed Embed this video on your site

On neid, kes eelistavad teadmisi ammutada

õpetajalt nimega Teal Swan

Dim lights Embed Embed this video on your site

Või Byron Katie oma kuulsa 4 küsimisega

Dim lights Embed Embed this video on your site

Suurepärane õpetaja on Wayne Dyer.

Siin tema loeng sellest, et inimene peaks muutma oma hoiakuid, et muuta oma elu

Dim lights Embed Embed this video on your site

Ja siin film The Shift by Wayne Dyer

Dim lights Embed Embed this video on your site

Või populaarne raamat ja rännaku tehnika Brandon Bays-i poolt?

Dim lights Embed Embed this video on your site

Siin lausa üle 4 tunni 10 õpetaja poolseid mõtteid, mida tasub kuulata

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Kuigi ma kuulan neid kõiki, eelistan ma kõike seda õppida eelkõige Louise Hay õpetuste kaudu, sest tema sõnavalik, hääletoon jms sobib mulle hästi. Sina vali enesele oma. Louise Hay on fantastiline õpetaja...  40ndates hakkas õpetama, 50ndates hakkas raamatuid kirjutama, lõi oma kirjastuse jne, jne... kunagi pole hilja saada õnnelikuks... Lapsena oli ta pilastatud ja elas rasket elu... isegi kooli ei lõpetanud... kasvas, õppis, mõistis, et inimene on see, mida ta mõtleb ja tunneb ning muutis oma elu... Fantastiline naine! Suurepärane eeskuju, kes aitas ennast ja aitab tohutul hulgal teisi inimesi!

 

Millised mõtted teevad Sind õnnelikuks? Mõtlemine lastest? Mõtlemine vanematest? Mõtlemine armastusest?  Alusta nüüd Sinagi enese armastamisega! Eks :) Ah, et armastad juba ennast? Kas see on tõsi?

 

Inimesed armastavad neid, kes armastavad ennast!

Armasta ennast nagu Sa oled - armasta oma juukseid, slimi, kurve - kõike. Armasta oma viha ja armasta oma jonni. Armasta oma rõõmu ja naeru. Armasta oma hirme! Armasta oma nina, suud, kortse... kõike! Kingi endale lilli. Kata endale imeline laud. Joonista endale. Laula endale. Sära! Hakka enam ja enam enda keha eest hoolitsema armastusega - kasulik söök ja jook, trenn (kiire kõnd, tantsimine - mis iganes Sulle meeldib), massaaž - silita ennast, kiida ennast, masseeri ennast, paita enese juukseid, räägi sõrmede ja varvastega :) Mõtle teadlikult ilusaid mõtteid ja tunne häid tundeid, sest iga rakk Sinu kehas on siis õnnelik.

 

Kui keha on õnnelik, tõmbad õnne ligi!

Korruta tundide kaupa enesele silma vaadates: Ma armastan Sind! Ma armastan Sind väga, väga. Ma armastan ennast. Ma armastan iga rakku oma kehas ja olen õnnelik, et olen just see, kes olen. Ma olen uhke enese üle. Ma olen armastatud ja hoitud. Ma olen tänulik ja rahulik. Ma saan kõigega elus hakkama, olen hoitud ja armastatud. Kõik, mis olen teinud, olen teinud õigesti.

Võid korrutada seda kõike kolmes isikus - Ma armastan Sind! Ma armastan ennast! Katrin Sa oled armastatud!

 

Tulevikku luuakse olevikus!

Vaata peeglisse ja kiida end. Pane peegel sellisesse kohta, kus Sa seda pidevalt kohtad. Kui midagi fantastilist juhtub, mine vaata peeglisse ja vaadates enesele silma kiida ja täna end. Kui midagi läheb pahasti, tee sama. Ole tänulik selle eest, mis on hästi ja selle eest, mis ei ole hetkel hästi. Ütle enesele: "Ma armastan Sind just nii nagu oled! Ma armastan Sind kõigest hoolimata. Sa oled suurepärane just sellisena nagu Sa oled. Sa oled enesekindel ja kena!" "Hoolimata sellest, et olen hetkel kurb, armastan ja jaatan ma ennast!" "Hoolimata sellest, et olen täna tujust ära, armastan ja jaatan ma ennast sellisena nagu olen!"

Kasuta tappingut ehk koputamistehnikat, et sellele enese omaks võtmisele, sellisena nagu oled, veelgi jõudu juurde anda. Selleks koputa ühe käe külje või kolme keskmise sõrmega teise käelaba väikese sõrme poolelt ca 2cm enne rannet olevat punkti käelaba küljel. Seda nimetatakse karate punktiks ja juba 50x sellele koputamine ilma, et midagi korrutad, muudab enesetunde paremaks. Kõike eelpool toodut võid korrutada samal ajal karate punkti mõjutades. Koputad ja kordad: "Hoolimata sellest, et ma olen kurb, armastan ja jaatan ma ennast sellisena nagu ma olen..., hoolimata sellest, et ma olen kurb, armastan ja jaatan ma ennast sellisena nagu ma olen..." Vaata, siia, siit näed, kuidas koputamine karate punktile käib: 

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Netist leiad tohutu hulga koputamistehnikaid, kui kirjutad youtubes otsingusse sõna: "Tapping" või "EFT" Algajatele on õpetus siin:

Dim lights Embed Embed this video on your site

 

Kõik soovivad olla õnnelike inimeste läheduses - ole õnnelik just nii nagu oled! Sa oled fantastiline naine/mees ja suurepärane ema/ isa/ tütar/ poeg! Hakka kohe armastama oma tööd - kõike ja kõiki töö juures - see tõstab Sinu vibratsiooni ja kui oled rahul olemasolevaga, saad parema :)

Saad seda, millele keskendud! 

Kui asjad Sulle Sinu ümber ei meeldi, hakkab aina enam juhtma asju, mis ei meeldi. Ole arukas ja mõtle, mis Sulle meeldib, keskendu sellele!

Ütle enesele: "Ma armastan tööd, mida teen. Ma annnan kõigile andeks, et ma olen haiget saanud ja lasen neil olla sellised nagu nad on. Ma tean, et kõik teevad oma parima just sel hetkel, kui nad seda teevad. Ma andestan kõigile ja andestan enesele, ma solvumise enesesse võtsin ja seda kasvatasin. Ma vabandan oma keha ees, mida ma halbade mõtetega karistasin. Ma andestan endale selle eest ja armastan ennast. Ma armastan oma töökaaslasi just selle eest, et nad on sellised nagu nad on. Tänan, et nad peegeldavad mulle mind ennast ja näitavad, kuskohas saan olla parem. Minu töökaaslased lasevad mul olla mina ise ja armastavad mind sellena, kes ma olen!"

Andestada ei tähenda nõustuda!

Ma olen tänulik kõige ja kõigi eest. Kes on tänulik, saab aina enam, sest neile antakse, kes oskavad olla tänulikud.

Ma annan välja ainult seda, mida tahan vastu saada - elu on peegel, vastust meie sisemusest tulevatele mõtetele, sõnadele ja käitumisele. Andestamist õpetab Luule Viilma oma raamatutes. Kolmekordset andestamist. Tema raamatuid saab elektrooniliselt lugeda siin: Õpime õigesti andestama - Luule Viilma online raamat: Ellujäämise õpetus.

 

Üks hea enesesisendus on parem kui riiulitäis raamatuid!

Leia 1 afirmatsioon, mis katab kõik Sinu vajadused ja korda seni, kuni ise seda usud ja see on osa Sinust. Iga meie rakk koosneb veest, kogu meie kehas on umbes 80% vett, vesi kannab edasi energiat, iga mõte ja sõna on energia. Kui kiidad ennast ja teisi, siis meie endi ja teiste keha on õnnelik, kui laidad, siis õnnetu. Seda, et vesi suhtleb ja reageerib, avastas jaapanlane Emoto: Vee sõnumid.

Minu arust on see revolutsiooniline avastus ja fantastiline, kui inimesed sellest aru saavad, millist keskkonda me igal hetkel oma sõnade ja mõtetega enese sees ja enese ümber loome.

Louise Hay on naine, keda imetlen. Tema sõnumid on mulle mõistetavad ja ühtivad minu tõekspidamiste ja õpetustega. Louise Hay aitab mul juba 20 aastat tagasi õpitut veel paremini omandada. Tema audioraamatu universaalne enesesisendus igaks elujuhtumiks on selline:

 

"All is well. Everything is working out for my highest good.

Out of this situation only good will come.

And I am safe!"

***

Afirmatsioonid ütle olevikus ja positiivselt. Ära anna alla! Keep going! Usu, et need toimivad ka siis, kui Sinu sisemuses hakkab Pahur Mina vastu puksima. Usu, et kõik on nii nagu ütled ja ära muretse. Lase neil mõtetel olla ja minna, ära kontrolli ja muretse, usalda. Sa oled Universumisele juba teate saatnud - lase Universumil oma tellimusi täita ja tegele oma asjadega. Muretsemine on tellimuse kustutamine.
Ütled enesesisenduse, tunned, et see asi on olemas, korrutad ja korrutad ning ka tunned, et see on olemas! Emotsioon on olulisem kui mõte või sõna! Keskendu sellele, mis Sul on, mitte sellele, mida Sul ei ole!

 

Inimene saab seda, mida tal on!

Isegi, kui Sul seda ei ole, saad kujutada ette ja tunda, et on = samad lained => saad, seda, mida soovid.

***

Kirjutasin endale mõned enesesisendused, millest valida välja kõige olulisemad, et neid aina korrata...

Igal eluperioodil on mõni teema eriti aktuaalne. Peamiste uskumuste kõrval peaks siis just ühte enesekinnutust hakkama erilise hoolega kordama seni, kuni vajadus on rahuldatud - töö leitud vms. Koputamistehnikad jms on vaid abiks...

Iga enesesisenduse lõppu võid lisada kinnituse: "Ja see on nii!" Oluline, et tunned neid tundeid, mida sõnades väljendad ja kui tahad veelgi enam, siis enesisendusi korrates koputa karatepunktile.

 • Minu elu muutub iga päevaga aina paremaks ja paremaks! Ja see on nii!
 • Minu mõtted on kerged ja ilusad!
 • Minu sõnad on kaunid ja toetavad!
 • Ma teen ilusaid tegusid!
 • Ma armastan, mida ma näen ja armastan, mida ma kuulen!
 • Ma naudin mida teen!
 • Kõik armastavad mind ja kõik hoiavad mind!
 • Ma olen tänulik armastusele oma elus ja leian seda kõikjal, kuhu vaatan!
 • Mul on õigus olla see, kes ma olen ja ma olen armastatud just sellisena!
 • Kõik on hästi ja läheb aina paremini!
 • Mu elu on täis armastust, rikkust ja rõõmu!
 • Olen õnneseen ja alati õigel ajal õiges kohas!
 • Ma olen tark, asjalik ja kiire taibuga!
 • Ma oskan seada eesmärke ja viia edukalt lõpuni kõik projektid!
 • Ma olen avatud rikkusele!
 • Raha armastab mind ja leiab mu ise üles!
 • Kliendid armastavad mind!
 • Minu kliendid tahavad ikka ja jälle mind kuulata ja maksavad väga hästi!
 • Ma olen vajalik ja oluline!
 • Ma olen ära teeninud armastuse ja austuse!
 • Ma olen armastatud ja austatud!
 • Ma oskan oma imetlust, austust ja armastust väljendada!
 • Inimesed minu ümber tunnevad end hästi!
 • Mul on piisavalt raha nii enda kui teiste jaoks!
 • Mul on armastav ja tore mees, kellega on hea suhelda ja tore elada!
 • Ma armastan oma keha, ma armastan oma rakke, ma olen terve ja rõõmus!
 • Mul on imelilus auto, mis vastab mu kõigile vajadustele!
 • Mul on ilus, ruumikas, päikeseline ja rahulik kodu, mis toob mulle raha sisse rohkem, kui seda välja viib!
 • Ma armastan kõike ja kõiki!
 • Ma räägin norra keelt sama hästi, kui eesti keelt!
 • Ma olen suurepärane taipamaks võõrkeeli!
 • Ma olen sale, heas vormis ja terve!
 • Iga päevaga tunnen ma end aina paremini ja paremini!
 • Mu elu on imeline, minu sõbrad on toredad, ma elan õnnelikku ja rikkalikku elu!
 • Mul on alati raha ja mul on alati õnne!
 • Mis iganes juhtub, juhtub see minu heaks!
 • Maailmas on palju raha ja rikkust, mida jagub kõigile!
 • Ma loon ISE oma tarkusega oma rikkuse - ma olen tark ja rikas!
 • Ma suudan luua oma ellu just seda, mida soovin!
 • Ma olen avatud maailma rikkusele!
 • Mul on rikkust nii enese kui teiste jaoks!
 • Minu sissetulek kasvab pidevalt!
 • Kuhu iganes vaatan, saan ma rikkust!
 • Ma olen avatud ja võtan vastu maailma kõik rikkused. Tänan Sind elu!
 • Ma olen rahamagnet - raha ise kutsub mind!
 • Ma olen alati tänatud ja väga hästi tasustatud!
 • Elu annab mulle kõik, mida ma vajan!
 • Ma usaldan elu!
 • Iga päev toob mulle rõõmsaid sõnumeid!
 • Igat arvet tasun ma rõõmuga ja mul on alatu raha, et neid tasuda!
 • Ma naudin iga hetke oma elus!
 • Ma olen fantastiline ema!
 • Ma olen tore ja toetav sõber!
 • Ma olen tore ja armastav laps!
 • Ma olen armastatud ja austatud töökaaslane!
 • Ma olen suurepärane kokk!
 • Ma olen suurepärane, hästi tasustatud ja austatud koolitaja!
 • Mul on palju võimalusi, millest valin alati enese jaoks parimad!
 • Mu töö on mu rõõm, minu kaastöötajad on fantastilised - toetavad ja armastavad!
 • Minu kliendid austavad ja imetlevad mind!
 • Ma suudan alati pakkuda klientidele parimalid lahendusi, pakkuda neile rõõmu ja parandada nende tulemusi!
 • Kuhu iganes lähen, juhtub midagi rõõmustavat ja mulle kasulikku!
 • Ma olen armastatud, hoitud ja õnnelik inimene!

     Ja ise jätka :)

Elu on lill! Kasta teda iga päev armastuse ja naeratusega!

SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

 

Õnneliku elu ja ilusaid mõtteid

Katrin

Smile Minu uskumused, mis aitavad mul õnnelikumalt elada

Smile Huvitavad koolitused

Smile Harjutused tasakaalu saavutamiseks

Smile Tsakrate iseseisev tasakaalustamine

Smile Harivad artiklid

Viimati uuendatud 06. detsember 2015
 

Erakonsultatsioon

Oled segaduses ja mures? Otsid lahendust?

Soovid personaalset,

professionaalset ja

konfidentsiaalset abi? 

Küsi lisa ja lepi kokku coaching

Koutsimine-Katrin_Aedma

BLOGI

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Ajurveeda massaaž Goas-päev 7

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Seitsmes päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, kizi, kuninglikku näomassaaži ja peamassaaži. Pakuti võimalust istuda ka aurikapis või täpsemini öeldes termokotis, kuid kuna õues nagunii pea 40 kuumakraadi, ei... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 6

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kuues päev. Täna nautisin massaaži - üle keha, Kati Bastit ja kuninglikku näomassaaži (Royal facemassage). Võrratu enesetunne! Devika ei silita ega hellita. Ta teeb tõsiselt tööd - pigistab punkte, liigub keha peal... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Ajurveeda massaaž Goas-päev 5

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Viies päev. Täna nautisin massaaži ja kizi. Kizi on kuumade pitsatitega tupsutamine ja masseerimine. Kizi aitab organismist jääkaineid välja viia. Tupsikuid hoitakse kuuma aluse peal ja siis võetakse neid sealt ja... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 4

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Neljas päev. Vaata videost, milline see ravi on: Ajurveeda Kati basti Täna oli menüüs massaaž ja Kati Basti.   [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 3

Holiday MIX "Happy Body & Mind", ajurveeda kliinikus SUSHRUT. Kolmas päev.  Juuksed on siiani natuke õlised. Sellised armsalt lainelised, sest tänane meeldivalt lõhnav mandliõli, ei soovinud kohaliku Shikakai seebiga kuidagi juustest ära tulla. Vaatasin, et tulemus oli nii kena, ... [Loe edasi...]

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Ajurveeda massaaž Goas-päev 2

Täna käisin taas SHURUT ayurveedas massaažil. Sedapuhku siis massaaž + shirodara. Shirodara on selline ajurveeda massaaži juurde kuuluv ravi, mille ajal lastakse seljal lamava inimese laubale  pea kohal rippuvast metallkopsikust peene joana sooja õli voolata. Kopsikut liigutatakse... [Loe edasi...]