prev
next

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Avalik esinemine

Trüki Saada link

Bookmark and Share

Kui Sul ei ole aega ja tahtmist koolitusele tulla, siis alternatiivina pakun avaliku esinemise raamatute sarja: avaliku esinemise raamatud ja virtuaalset õpet. Võta aga julgelt ühendust!

 

Me esineme tegelikult ju kogu aeg, kuid kuidas ennast arendada nii, et me teaksime kuidas esineda masside ees, tõusta püsti ja esineda, esineda võõraste inimeste ees - tulla välja oma turvatsoonist ja ikkagi nautida oma tegevust. katrin aedma esinemas.jpg

Katrin esineb erinevatel konverentsidel ja seminaridel eelkõige suhtlemis- ja teenindamisteemadel. Seega on tal lisaks teoreetilisele teadmisele hulganisti praktilisi kogemusi, mida avaliku esinemise koolitusel jagada. Esinemised toimuvad nii Eestis kui teisel pool piiri, väiksematele ja suurematele auditooriumitele.


Katrin Aedma on avaliku esinemisega kokku puutunud juba lapsepõlvest, kui ta koolis taidles ja esines lauludega saates end ise kitarril või klaveril.
Esinemine kõnedega lisandus seoses juhataja tööga Eesti Ühispangas ja õpetamistegevus sai alguse Mainori Kõrgkooli teeninduspsühholoogia õpetajana 2001. aastal. Seisuga mai 2014 on ta esinenud üle 650. koolitusel ja konverentsil u 3680 tundi ja üle 10 000 osalejale seitsmes riigis gruppidele kuni 1ooo inimest. Viimati Norras ja Indias (Keralas ja Goas).

Katrin on seisuga mai 2014 esinemiskoolitusi viinud Eestis läbi enam kui 5000-le osalejale. Lisaks välismaal – näiteks Norras, Hispaanias, Indias.

 

Katrin ise ütleb, et esinejaks on võimalik sündida, kuid heaks esinejaks arenetakse - mida kõrgem on inimese vaimne tase, mida enam ta hoolib endast ja kaasinimestest, mida vähem on tal hirme ja mida suurepärasem on tema ollskus olla see, kes ta on, seda parem esineja inimene on.

 

Katrin Aedmat tuntakse kui interaktiivset esinejat, kes paneb olenemata kuulajate arvust inimesed kaasa mõtlema, kaasa rääkima ja koos tegutsema. Tal on oskus panna saal särama, paista silma oma atraktiivse riietusstiiliga ja heasüdamiliku naeruga. Tal on alati varuks mõni tore lugu elust enesest, oskus infot edasi anda moel, et see inimestele meelde jääb ja ise meelde jääda. 

 

Katrini esinemisõpetajate hulgas, kellele ta sügavalt tänulik, on ka Tõnis Rätsep, Mihkel Pärjamäe, Härmo Saarm, Ülo Vooglaid, Martin Veinmann, Anzori Barkalaja, Lars Haislund (Taani), Katie Ridland (Shotimaa), Graham Hanlon (USA), mälutreener David Thomas (USA), Ingimundur K. Guðmundsson (Island), Marcus Tschann (Sveitsi), maailmakuulus koolitaja T. Harv Eker jt.

 

Avaliku esinemise koolitus on interaktiivne ja üles ehitatud praktilise töö vormis - loengud vahelduvad rühmatööde, esinemiste, väitluste, rollimängude ja praktiliste harjutustega. Eelkõige harjutame erinevatel teemadel esinemist, oma esinemise värvistamist visuaalsete vahenditega, kehakeele kasutamist ja lisaks teeme kõneharjutusi. Koolitusele saab tulla eraviisiliselt, kutsuda koolitaja koolitama grupile. Avaliku esinemise koolitusel saab osaleda ka Tallinna Rahvaülikooli avalikus grupis, Tartu Rahvaülikoolis, Marketingi Instituudis või Tartu Ülikooli Viljandi kultuuriakadeemias

Image

 

"Igaühel jooksevad sipelgad mööda selga alla, kuid professionaal paneb nad rivikorras marssima!"
~Andrew Leigh, Michael Mynard~

Smile Kuidas esinemishirmuga sõbraks saada?

Smile Avaliku esinemise teemaliste praktiliste raamatute sari

Smile Erakonsultatsioonid ja konsultatsioonid

Smile Supervisioon

 

Dim lights Embed Embed this video on your site

Viimati uuendatud 05. juuni 2014