Esilehele Kakonsultatsioonid http://localhost/archive/index.html Wed, 07 Sep 2016 15:15:59 +0000 Joomla! 1.5 - Open Source Content Management et-ee Elurõõmu ABC + idamaa.com rändkauplus http://localhost/archive/eluroomu-abc/menu-id-1020/index.html http://localhost/archive/eluroomu-abc/menu-id-1020/index.html 2016 aasta topteema Elurõõmu ABC on saadaval põneva komplektina!

Suvepäevade, infopäevade, sünnipäevade ja teiste kogunemiste puhul, kus eesmärgiks on inimesi omavahel suhtlema panna, neid motiveerida, harida ja lõbustada, pakume üheskoos: 

  • Katrin Aedma koolitust: "Elurõõmu ABC" - rõõm, teadmised, motivatsioon, koos tegutsemine, energia
  • idamaa.com rändkauplus - silmailu, ostmisrõõm - imelised India ja Tiibeti ehted, kristallidest käevõrud ja kõrvarõngad, India riided ja käsitöö. Lisaboonuseks on eksootiline idamaine müüa Vicky.

Koolitus-Eluroom

 

]]>
katrin.aedma@gmail.com (Katrin Aedma) frontpage Fri, 24 Jun 2016 07:56:45 +0000
Erakonsultatsioonid ja koolitused http://localhost/archive/erakonsultatsioonid-ja-koolitused/menu-id-1020/index.html http://localhost/archive/erakonsultatsioonid-ja-koolitused/menu-id-1020/index.html Üle 20 aasta on meie koolitajad ja konsultandid nii teoorias kui praktikas õppinud elamise kunsti ja jagavad seda lahkelt ka teiega. Pakume huvitavaid ja interaktiivseid minikoolitusi, mitme päevaseid koolitusi, arendusprogramme ja reisikoolitusi. Erakonsultatsiooniks elu planeerimise sooviga või teatud oskuste professionaalseks arendamiseks pakume konsultatsioone ja koolitusi ka Skype ja e-maili teel.

Küsi lisa ja telli koolitus: info@KaKonsultatsioonid.ee

KA_Avalik-esinemine

                     Sobib Sulle? Loe lisa

KA_Koolitaja-koolitus

                 Sobib Sulle? Loe lisa

KA_motivatsioonikoolitus

                    Sobib Sulle? Loe lisa

KA_suhtlemiskoolitus

                 Sobib Sulle? Loe lisa

KA_teeninduskoolitus

                Sobib Sulle? Loe lisa

KA_elu-planeerimine

                 Sobib Sulle? Loe lisa

 

Meie koolitused sobivad nii lõbusate kui tõsiste ürituste juurde. Pakume paketikoolitusi ja individuaalseid rätsepatööna valminud koolitusi, toetust nii enne kui peale koolitust, selleks, et koolitus oleks investeering mitte kulu. Siin on ülevaade koolituspõhimõtetest.

Võta ühendust, kui soovid saada suurepäraseks esinejaks, tuntud koolitajaks, heaks suhtlejaks, kiidetud teenindajaks või soovid abi elu planeerimisel.

Smile Huvitavad ja arendavad artiklid

Smile Harivad ja praktilised raamatud

]]>
katrin.aedma@gmail.com (Katrin Aedma) frontpage Mon, 19 Oct 2015 22:18:58 +0000
Telli omalaadne KMK ehk KatiMiniKoolitus! http://localhost/archive/telli-omalaadne-kmk-ehk-katiminikoolitus.html http://localhost/archive/telli-omalaadne-kmk-ehk-katiminikoolitus.html Meeskonna koolitus/ Foto: Katrin Aedma

Telli omalaadne, huvitav ja põnev tegevus, kui organiseerimisel:

• infopäev või mõni muu tähtpäev
• suvepäev, talvepäev või sünnipäev
• ettevõtte konverents, seminar või kliendiüritus.


Konverentside ja kliendiüritustele ja eraüritustele pakume lõbusaid ja meeldejäävaid minikoolitusi - tarkus, koos tegemine ja lõbus mäng, kõik ühes orienteeruva kestvusega 1-2 tundi. Teema paku ise välja. Meestele koolitust tellides, saad ideid näiteks siit: Kursused meestele.

Meil on super vahvad koolitajad, kes oskavad leida loovaid lahendusi kõikvõimalike teemade käsitlemiseks.

 

Mõned näidisteemad:
Smile Hõivatud, kuid heas vormis ja õnnelik!

Vahva interaktiivne ja praktiline koolitus, mille lisaboonuseks on individuaalnõustamised ja eriprogrammi väljatöötamine organisatsiooni tegevusala jm arvestades. Koolitust viiakse läbi lõbusa sportliku üritusena sh eriprogramm eakatele ja eriprogramm peredele, lastele.

Müügil on nüüd ka koolitusest inspireeritud raamat: "Saleduse saladused hõivatud inimesele"

Täispika koolituse kirjelduse: Hõivatud, kuid heas vormis ja õnnelik

]]>
katrin.a.edma@gmail.com (Administrator) frontpage Wed, 04 Jul 2007 13:45:20 +0000
Meilietikett. Kes alustab, see lõpetab http://localhost/archive/meilietiketist/menu-id-69/index.html http://localhost/archive/meilietiketist/menu-id-69/index.html Autor Katrin Aedma, meilietiketi koolitaja, 28.mai 2015

Meilietkett õpetab, kes alustab see lõpetab!

Mida see tähendab? 

Kui mina pöördun kellegi poole meili teel, siis mina alustan ja mina pean selle vestluse ka lõpetama. Ja mitte ainult meili teel ja kirjalikult. Täpselt sama viisakusreegel kehtib ka suulisel suhtlusel.

Juku: "Tere, Mari!"

Mari: "Tere, Juku!"

Juku: "Kas Saaksid minu juurde tulla?"

]]>
katrin.aedma@gmail.com (Katrin Aedma) frontpage Thu, 28 May 2015 15:44:29 +0000
Suvepäevade, sünnipäevade ja teiste päevade ja ööde koolitused http://localhost/archive/suvepaevade-sunnipaevade-ja-teiste-paevade-ja-oode-koolitused.html http://localhost/archive/suvepaevade-sunnipaevade-ja-teiste-paevade-ja-oode-koolitused.html  Lõbusalt õpetlikud talvepäevad/ Foto: Katrin AedmaSuvepäevad, talvepäevad, infopäevad...

Ettevõtete, seltside jt meeskondade meeskonnavaimu tugevdamiseks ja traditsioonide jätkamiseks on motivatsioonikoolitused üheks suurepäraseks innovaatiliseks lahenduseks.

Vastavalt tellija soovile ja võimalustele disainime koostöös just sellise vahva koolituse, mis on nii praktiline kui ka lõbus täites tellija eesmärke ja toetades grupi edaspidist koostööd.

 

Kõikvõimalikud kokkusaamised on võimalik muuta harivaks ja huvitavaks omapäevaste koolitustega - oleme koolitanud infopäevadel, suvepäevadel, sünnipäevadel jt toredatel üritustel. Väga populaarsed on ka veini ja konjakikoolitused!

]]>
katrin.a.edma@gmail.com (Administrator) frontpage Thu, 12 Apr 2007 20:20:45 +0000
Soovid lisateenistust? http://localhost/archive/lisateenistus/menu-id-95/index.html http://localhost/archive/lisateenistus/menu-id-95/index.html otsitakse müügimeestVõta julgelt ühendust, kui oled lihtne, tegus, viisakas, kiire reaktsiooniga, suurepäraste suhtlemis- ja müügioskustega JÄRJEKINDLEL inimene, kes soovib lisateenistust.

Pakume lisatööd, mida saad teha siis, kui Sulle sobib, kokkulepitud graafikuga ja tulemustega. Töötasu sõltub tulemusest. 

Tegemist ei ole lausmüügiga, vaid suhtlus väga valitud sihtgrupiga!

Võta aga julgelt ühendust, meie juhatajaga: Katrin.Aedma@gmail.com

 

Smile Miks meie unistused tihti ei täitu?

]]>
katrin.aedma@gmail.com (Katrin Aedma) frontpage Wed, 14 Sep 2011 14:37:14 +0000
Miski ei ole juhuslik! http://localhost/archive/miski-ei-ole-juhuslik.html http://localhost/archive/miski-ei-ole-juhuslik.html Või on? Inimene on see, millest ta mõteb! Või ei? Olgu kuidas on, kuid mina usun, et miski ei ole juhuslik... Ka mitte see, et Sa siia lehele sattusid ja seda kirjatükki loed.

Image
Katrin Aedma. Foto: Marina Pushkar

 

Ennustan Sulle, et mida enam surfad ja uurid seda kodulehte, seda huvitavamaks läheb Sinu elu ja seda enam leiad põnevat enese harimiseks - huvitavaid teemasid, tarkade inimeste tarku mõtteid, videosid, lugemissoovitusi...

]]>
katrin.a.edma@gmail.com (Administrator) frontpage Wed, 07 Nov 2007 00:34:58 +0000