Miski ei ole juhuslik!

Trüki

Bookmark and Share

Või on? Inimene on see, millest ta mõteb! Või ei? Olgu kuidas on, kuid mina usun, et miski ei ole juhuslik... Ka mitte see, et Sa siia lehele sattusid ja seda kirjatükki loed.

Image
Katrin Aedma. Foto: Marina Pushkar

 

Ennustan Sulle, et mida enam surfad ja uurid seda kodulehte, seda huvitavamaks läheb Sinu elu ja seda enam leiad põnevat enese harimiseks - huvitavaid teemasid, tarkade inimeste tarku mõtteid, videosid, lugemissoovitusi...

Tahad endale ise ennustada? On selline tore ütlus, et ei ole vaja ennustada, piisab sellest, et vaatad, mida oled teinud minevikus, siis saad teada, mida saad tulevikus... Mida külvad, seda lõikad...

 

Elus on palju põnevat, millesse võib uppuda. Vaata näiteks Indiaani horoskoopi, tee lahedaid teste... Kuid pea meeles, et ise oled oma elu arhitekt ja meie - koolitajad - aitame Sind omal alal saada parimaks. Igal koolitajal on oma suund, oma käekiri, oma tugevused ja oskused, millega ta toetab neid, kes tahavad oma elus saavutada tulemusi. Ei ole mõtet vinguda ja viriseda, tuleb eesmärgipäraselt tegutseda ja otsida vajadusel toetust.

 

Kui tahad koolitust, konsultatsiooni, siis saad selle omapärasel, interaktiivsel ja rõõmsameelsel moel, kui võta kontakti Katriniga. Saada E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .

Ja kui Sa arvuti juures ei ole, kuid tahad turgutust, siis mõtle, mida Sa teada võiks ja võta lahti suvaline raamat suvalisest kohast. Loe.

 

Vastused on kõik meie enese sees ja abivahendid on teretulnud, et aidata meil end ja seeläbi ka teisi paremini mõista! Ka koolitused ja kirjatükid on abiks!

Päikest põue ja rõõmu südamesse!
Katrin, kelle uskumustest saad ülevaate siin: Katrin Aedma kasulikud enesesisendused

Viimati uuendatud 07. september 2015