X Heade ideede päev

Trüki

Bookmark and Share

25.08.2005

X Heade ideede päev: TIPUS AINULT PROFESSIONAALID

Toimumise koht

Rocca Al Mare koolimaja, Tallinn

Korraldaja

Tallinna Konverentsid

Osalejaid

54

Esinejad

Janno Seeder (J.S. Seeder Konsultatsioonid); etiketikonsultant Maaja Kallast; Katrin Aedma (KA konsultatsioonid, arendusfirma Invicta) ning Janne Kerdo (Tallinna Majanduskool). Päevale lisas toonust joogatreener Leena Tölpt.

X heade ideede päeval käsitletud teemad: meilisuhtluse erinevaid mureküsimusi ja häirivaid tegureid. Räägime meilietiketi põhimõtetest tuues välja 15 meilimise põhitõde; tutvustame koosolekute protokollimise põhireegleid; räägime, kuidas võtta ettevõttes vastu külalisi; kuulame, millist mõju avaldab sekretäri käitumiskultuur organisatsiooni mainele; kuidas luua feng shui põhimõtete järgi oma ettevõtte kontoris motiveeriv töökeskkond...

Katrin Aedma, KA Konsultatsioonid tegevjuht ja treener, arendusfirma Invicta treener
Teema: 15 meilimise põhitõde

Arutlesime koos selle üle, millised on meilisuhtluses esinevad mureküsimused ja miks meid üks või teine asi häirib. Rääkisime meilietiketi põhimõtetest tuues välja 15 meilimise põhitõde – sh leidsime vastused järgmistele küsimustele: Kas on vahet suurtel ja väikestel tähtedel? Kuidas siis olulist rõhutada, kui suuri tähti ei või kirjutada? Millisele aadressiväljale ja kelle aadress kirjutada ehk millal kasutada cc-d ja bcc-d? Mis juhtub siis, kui ma meilile ei vasta või teen seda siis, kui tuju tuleb? Kui mulle ei vastata, mis siis teha? Kas Reply-ga vastates kustutada eelmine kiri ära?

Igale osalejale oli kingiks lektor Katrin Aedma poolt kirjutatud raamat ´Virtuaalse suhtlemise kultuur, kus on juttu nii kirjaliku suhtluse eelistest, ametikirja vormistamise reeglitest kui ma meilietiketist üldiselt.

Moderaator

Hellar Bergmann, vabakutseline näitleja; Tele 2 saatejuht, lavaliikumise õpetaja

Viimati uuendatud 07. juuli 2007