prev
next

"Mina ja Mehed" uudne ja trendikas TV Ringvaate edetabelis ;)

Mina ja Mehed 2 netimüügis soodsamalt!

Sul on esinemishirm? Tahad abi? Vaata siia: Avalik esinemine hirmuhigita!

MEIE RAAMATUD

Raamat ostetud?

Koolitaja-Katrin_Aedma-Kadriorus

Mina ja mehed FB-s

KONTAKT

Katrin Aedma

+47 4178 6999

+372 5132 444

katrin.aedma (ät) gmail.com

Siin võib olla Sinu reklaam.

Küsi pakkumist!

TELLI KOOLITUS!

Soovid koolitust?

Aga palun. Telli hinnapakkumine siit

Koolitaja-Katrin_Aedma-2007Tekstid

 • India
 • Tenerife
 • Koolitajad

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

  Hei! Kõiki toredaid inimesi, kellega koostööd teeme, pole ma siia pannud. Lihtsalt nii toredad ja suured inimesed ei mahu väikesele veebilehele Wink

  Kui tellid koolituse või konsultatsiooni, siis vastavalt Sinu vajadustele pakutakse välja ka koolitaja - just Sulle vajaliku kompetentsiga, Sulle sobiva stiiliga ja Sulle vajaliku keeleoskusega kõikvõimalikest riikidest üle kogu maailma!

 • Arvamused & soovitajad

  Koolitaja-Katrin_Aedma-2016 Siin on kirjas inimesed, kellelt võid julgelt infot küsida - mis ja kas ja miks meeldis koostöös Katrin Aedma ja E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud . Küsi julgelt, milliseid emotsioone, muljeid ja tulemusi andis koostöö. Lisaks on siin mõned tagasisided seminaridelt, konverentsidelt jms.

   

  Kuna ka mina olen lihtsalt inimene, siis seda nüüd küll ei ole, et kõik inimesed mind sügavalt kummardaksid ja armastaksid... Embarassed Ma ei ole ka euro, et kõik mind armastama peaks... Smile Kõige olulisem on inimesed teadlikult elama suunata ja natuke tõugata, et nad ise oma raja peal julgelt edasi astuksid.

  Olen ära hellitatud igati innustava tagasisidega, kuid eks selleks ole ka palju, palju õpitud ja tean, et teen õiget asja - armastan koolitamist ja austan igat klienti väga. Koos areneda on põnev ja lõbus.

 • Soovitan Super Spetsialiste

  See on Katrini sõprade klubi - Super Sõbrad Suure tähega, kelle kompetentse julgen soovitada! Panen siia ainult need inimesed ja firmad, kellega mul on isiklikult tööalane koostöö olnud teatud aja jooksul ja minu jaoks väga heal ja kvaliteetsel tasemel!

  Smile Ameerika miljonärilt Nelson Rockefelleri edu saladus:

  "Ma ei osanud ise mitte midagi, kuid ma ümbritsesin end inimestega, kes oskasid kõike!"

  Muuseas, mis ei tähenda seda, et me ise midagi ei oskaks, kuid on fantastiline, kui saad oma kompetentsidega kellelegi abiks olla ja kui Sul on sõpru, kes on oma ala fännid!
  Miks neid siis mitte soovitada! Cool

 • Firmast
 • Koolitusvahendid ja mängud
   
 • Seminaridel osalemine
  Siin on kirjas mõningatel seminaridel osalemised. Kõike oleks liiga palju siia üles lugeda. Kui tahad rohkem teada, lihtsalt küsi, eks! Saada E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud .
 • Koolitusvahendid
 • Uued
 • Artiklid