Suvepäevade, sünnipäevade ja teiste päevade ja ööde koolitused

Trüki

Bookmark and Share

 Lõbusalt õpetlikud talvepäevad/ Foto: Katrin Aedma Suvepäevad, talvepäevad, infopäevad...

Ettevõtete, seltside jt meeskondade meeskonnavaimu tugevdamiseks ja traditsioonide jätkamiseks on motivatsioonikoolitused üheks suurepäraseks innovaatiliseks lahenduseks.

Vastavalt tellija soovile ja võimalustele disainime koostöös just sellise vahva koolituse, mis on nii praktiline kui ka lõbus täites tellija eesmärke ja toetades grupi edaspidist koostööd.

 

Kõikvõimalikud kokkusaamised on võimalik muuta harivaks ja huvitavaks omapäevaste koolitustega - oleme koolitanud infopäevadel, suvepäevadel, sünnipäevadel jt toredatel üritustel. Väga populaarsed on ka veini ja konjakikoolitused!

 

Interaktiivsed ja loovad koolitused, huvitava lisainfo ja isetegemise rõõmuga võid tellida suurematele ja väiksematele gruppidele. Vaata KatiMinikoolitusi, koolituspõhimõtteid ja võimalikke koolitusteemasid.

Paku meile enese põnevad ideed, meie toetame omalt poolt ja kokku saame kindlasti meeldejääva ja toreda koolituse!

 

Pakume erinevaid psühholoogiliste testide, rõõmu ja lustiga vürtsitatud koolitusi, mida vastavalt ettevõtte koolitusgrupi suurusele, saab läbi viia näiteks kohalikus linnas (ruumi ei ole vaja. Kasutame sissejuhatuseks, lõunapausiks ja kokkuvõtteks kohvikut vms kohta), müttame meeskonnakaaslastega ringi, õpime tundma enda ja teiste reaktsioone. Olenevalt ettevõtte asukohast, kohalikest võimalustest, ilmast ja eelarve suurusest pakume välja võimalikult huvitava, motiveeriva ja meeskonnavaimu toetava koolituse. Tuleme ise kohale ja teeme meeldejääva ürituse vastavalt ettevõtte soovidele.


Kui Sul on tõsine soov korraldada vahva koolitus, siis saada tellimus: E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud

Tellimusse kirjuta palun:

  • ettevõtte nimetus ja kontaktid;
  • millal, kus ja kui suurele grupile soovid koolitust läbi viia;
  • miks soovite koolitust korraldada? Mis on tegevuse eesmärk; 
  • milline on töötajate vanus, sooline jagunemine ettevõttes;
  • kui suur on koolituse eelarve;
  • lühike nägemus, mis ja kuidas võiks toimuda.

Koolitused valmivad kogenud spetsialistide abil ja rätsepatööna. 

Põhikoolitajateks on oma ala spetsialistid Ave Eero, Katrin Aedma, Raivo Raam jt.

Kohtumiseni! 

Viimati uuendatud 12. aprill 2015